niciodata nu o sa te mai strang in brate si o sa-mi lipsesti...niciodata nu o sa te mai simt langa inima mea...ai ales altceva.....m-am bucurat ca un copil cand te-am gasit...te simteam cheia spre inima mea de gheatza...dar totul a fost in zadar...ai avut cheia si ai aruncat-o...nimic nu mai conteaza pt mine...o sa imi pun sentimentele la pastrare intr-un frigider..o sa astept sa nu mai doara...si apoi n-o sa-mi mai pese ca nu am umarul tau sa ma aline...n-o sa-mi mai pese ca nu-ti pot atinge ochii sa-i sarut...abia astept sa nu mai doara....prea departe am visat...prea multe mi-am dorit...sunt vinovata de dragoste...judeca-ma daca poti...
