...cine poate vedea in interiorul sufletului meu...cine poate sa spuna exact ceea ce simte...fara sa minta...fara sa bata campii???
ma doare tare prostia
ma doare tare increderea pe care am oferit-o celor care nu merita....
e incredibil cat de tare te poti atasa de cineva pe net....si cand vezi ca de fapt totul e o mare minciuna.....doare.....
ma doare tare...si as vrea sa uit.....
ma pierd in noapte......vreu sa dispar.....mi-e greu
adio!